ניתוח שאיבת שומן

אחד מהניתוחים הפלסטיים הכי פופולאריים בעולם הוא ניתוח שאבית שומן, הליך כירורגי זה מסייע לשפר את המראה החיצוני של גופכם על ידי יניקת השומן העודף שנמצא באזורים כגון: הירכיים, הבטן, הישבן, האגן, הרגליים, הקרסוליים, הידיים והסנטר.

כאן תמצאו את המידע הנדרש בטרם עוברים הליך כירורגי שכזה כמו למשל: מהם הסיכונים שטומן בחובו ניתוח שאיבת שומן, מהי תקופת ההחלמה לאחר הניתוח, מהם המחירים, מי מתאים לעבור הליך שכזה וכיצד מתבצע ההליך עצמו. במידה ותרצו הצעת מחיר משתלמת במיוחד לניתוח שאיבת שומן קרוב לבתיכם השאירו את הפרטים שלכם כאן באתר.

ביצוע ההליך לשאיבת שומן

ובכן לאחר סדרת בדיקות מקדימה תגיעו ליום הניתוח כאשר אתם בצום ( את מספר שעות הצום יקבע עבורכם הרופא המנתח ) של מספר שעות, בבית החולים תעברו הליך קליטה זריז הכולל מספר בדיקות והכנה לניתוח, לאחר מכן תקבלו את חומר ההרדמה ( מקומית או ניתוח שאיבת שומןמלאה בהחלטת הרופא המרדים והמנתח ) מהרופא המרדים.

תחילת ההליך: לאחר שחומר ההרדמה החל את השפעותיו על הגוף יבצע המנתח חתך קטן דרכו תוחדר צינורית השאיבה אל עבר אזור הטיפול, ברגע שהצינורית תתמקם בצורה מדויקת תחל עבודת השאיבה של השומן, בכדי לסייע ליניקה של השומן המנתח יבצע מעיין עיסוי חזק של אזור הניתוח במטרה לפרק את השומן ובכך לגרום לשאיבה קלה יותר שלו כלפי חוץ.

בסיום הניתוח ייסגר החתך באמצעות חבישה מיוחדת ואתם תוצאו מחדר הניתוח לחדר ההתאוששות שם הרופא המרדים וצוות מיוחד יעקבו אחר תגובת גופכם ותהליך ההתאוששות שלו.

הסיכונים שטמונים בניתוח שאיבת שומן

הסיכונים ותופעות הלוואי העלולים לצוץ כתוצאה מניתוח שאיבת שומן הם:

  • צלקת על פני העור – בכדי להחדיר את צינורית השאיבה אל תוך הגוף יש צורך בביצוע חתך, חתך זה עלול להפוך לצלקת או שקע בולט בעור.
  • ניקוב איברים – נדיר מאד שבמהלך הניתוח צינורית השאיבה תפגע באיבר פנימי ותגרום לניקוב שלו.
  • זיהומים – לאחר הניתוח זיהומים יכולים לצוץ בכל שלב של תקופת ההחלמה, הסימפטומים הנפוצים הם חום, כאבים, גירוד באזור ומוגלה.
  • התייבשות – נדיר מאד שבמהלך הניתוח יישאבו יותר מידי נוזלים מגופכם עד אשר יביא למצב של התייבשות גופכם, משרד הבריאות דאג שתהיה מגבלה על כמות השאיבה בניתוח אחד וזאת בכדי להבטיח כי מקרים כאלו יהיו נדירים.
  • דימומים – בימים שלאחר הניתוח עלולים לצוץ דימומים או נוזלים שיוצאים מהחתך, יש לפנות לטיפול רפואי מיד לאבחון ומתן מענה.

ההחלמה לאחר ניתוח שאיבת שומן

תהליך ההחלמה שמגיע מיד לאחר הניתוח יצריך מכם לבצע כמה דברים די חשובים בכדי לשמור על בריאותכם ועל הצלחת הניתוח והמראה האסתטי של האזור לאחר ההחלמה, את כל המידע על כך ופרטים נוספים כגון זמן ההחלמה המשוער והחזרה המבוקרת לשגרה תמצאו בעמוד החלמה מניתוח שאיבת שומן.

מחיר ממוצע של ניתוח לשאיבת שומן

המחיר המשוער של ניתוח שאיבת שומן נע סביב 15,000-22,000 ש"ח והוא תלוי באזור השאיבה ( ירכיים, אגן, ישבן וכ"ו… ) ובמוניטין והניסיון של הרופא המנתח.

רוצים לקבל הצעת מחיר לניתוח שאיבת שומן? מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה שקשה לסרב לה!