ניתוח עפעפיים

ניתוחים פלסטיים זה נושא דיי מוכר לכולנו – גם אם איננו מעוניינים לעשות שום ניתוח פלסטי בעצמנו, יש לנו לפחות חבר או חברה אחת שעשו שינוי במראה באמצעות אחד הניתוחים המתקדמים. ניתוחים בסגנון "הגדלת חזה", "הצרת היקפים" ו"הגדלת שפתיים" מוכרים לכולנו, אך מעטים שמעו על ניתוח עפעפיים. אז מה זה הניתוח הזה ולמי הוא מתאים?

ניתוח עפעפיים

למרות שחלקכם ככל הנראה, לא שמעו על ניתוח עפעפיים, מדובר על ניתוח נפוץ מאוד גם בקרב גברים וגם בקרב נשים מעל גיל שלושים. כמובן שישנם מקרים בהם גם אנשים צעירים מתחת לגיל 30 מעוניינים לעבור את הניתוח, אך לפי הסטטיסטיקה, רוב המטופלים הינם בני 30 ומעלה.

הניתוח נעשה בעיקר עקב בעיה אסתטית, כאשר ישנו עודף עור או שומן מעל החלק העליון או התחתון של העין.

עודף שומן שהופיע בפתאומיות יכול להרוס את המראה החיצוני בצורה משמעותית ולגרום לאדם להיראות "עייף" כל הזמן, מה שבתורו משפיע על הבטחון העצמי בצורה שלילית.

 

ניתוח והחלמה

לפני קביעת התור לניתוח, על המטופל להפגש עם איש מקצוע ויחד איתו לקבוע את המשך הטיפול ולקבל אישור סופי לביצוע הניתוח. כל זה, כמובן, בהתאם להיסטוריה הרפואית של המטופל ובדיקה מקיפה של המצב הבריאותי הנוכחי.

הניתוח עצמו אינו מורגש כלל ומבוצע תחת הרדמה מקומית + טשטוש. המנותח אינו מרגיש כאב במהלך הניתוח.

עם זאת, עליכם להתכונן לכך שאחרי הניתוח יכול להופיע כאב מקומי באזור העפעף ולהצטייד במשככי כאבים מראש. ניתן לקרוא ספרים, להשתמש במחשב ולראות טלוויזיה כבר כיומיים לאחר הניתוח ולשים עדשות מגע כשבועיים אחרי.

כמו כן, מומלץ לא לשהות בשמש זמן רב ולא להשתמש באיפור במהלך כשבועיים.