ניתוח מתיחת צוואר

למרות ששנת 2018 מתקרבת בצעדי ענק, למרבה הצער, האנושות עדיין לא המציאה תרופה שתשאיר אותנו צעירים לנצח. כולנו מתבגרים, מזדקנים וכך גם הגוף שלנו. למרות שעדיין לא המציאו את תרופת הפלא, כן חשבו על מכשור ושיטות מתקדמות שיאפשרו לנו קצת לעקב את תהליך הזדקנות. במאמר זה נדבר על ניתוח מתיחת צוואר.

מהו ניתוח מתיחת צוואר?

כמו שציינו מקודם, כולנו מזדקנים וכך גם עור הפנים. הגרביטציה עושה את שלה וגורמת לכך שעור הפנים נמשך באופן טבעי כלפי מטה, מה שיוצר "סנטר כפול" והורס את צורת הפנים. באמצעות ניתוח מתיחת צוואר ניתן "להחזיר את הזמן לאחור" ולשפר את המראה תוך פחות מחצי שעה.

סנטר כפול ועודף עור באזור זה, יוצר מראה "זקן" וגורם גם לגברים וגם לנשים להיראות הרבה יותר מבוגרים ממה שהם. מיד לאחר ניתוח מתיחת צוואר ניתן לראות את התוצאות ולהנות מהמראה הצעיר שקיבלתם תוך זמן כה קצר.

ניתוח והחלמה

הניתוח עצמו קצר ואינו מורגש כלל. ניתן לעשות אותו בהרדמה מקומית או מלאה – על פי בקשת הלקוח. כמובן, שמבחינה בריאותית עדיף לבצע את הניתוח עם הרדמה מקומית, אך אם הינכם חוששים מהניתוח, ניתן לעבור אותו גם תחת הרדמה מלאה.

בכל הנוגע להחלמה, התקופה הממוצעת הינה בין שבוע וחצי לשבועיים. במהלך תקופה זו יכולה להיות רגישות באזור הסנטר. כמו כן, תצטרכו לשים תחבושות במהלך תקופת ההחלמה.

למי מתאים ניתוח מתיחת צוואר?

הניתוח מתאים לכל אדם הסובל מבעיה של עודף עור או סנטר כפול, אלא אם כן ישנן בעיות רפואיות ספציפיות כגון אלרגיות או קרישי דם.

לעתים, גם אנשים צעירים סובלים מבעיה של סנטר כפול וניתוח מתיחת צוואר יכול לפתור את הבעיה בקלות ובמהירות.