ניתוח מתיחת פנים

עם ניתוח מתיחת פנים תוכלו להתהדר בפנים צעירות ומתוחות ממש כמו שהייתם צעירים, הליך כירורגי זה מקובל ונפוץ מאד בקרב סליברטאים מכל רחבי העולם שרוצים לשמר את המראה הצעיר והרענן בפניהם, בעמוד זה נסביר לכם בצורה נרחבת ופרטנית על ניתוח מתיחת פנים כמו לדוגמא: מהם הסיכונים שטמונים בניתוח זה, מהי תקופת ההחלמה, האם לא נשארות צלקות לאחר הניתוח, מהו המחיר המשוער שלו וכיצד בעצם הוא מתבצע.

ניתוח למתיחת הפנים – אופן הביצוע

מטרת הניתוח היא כמובן מתיחה של עור הפנים למראה טבעי, קורן וצעיר יותר, בכדי לעשות כך צריך מן הסתם להסיר את העור העודף שנמצא עכשיו באזור הפנים וגורם למראה המידלדל והמקומט, לאחר שיסיר את העור יש למתוח אותו למצב רצוי ופרופורציונאלי שלא יהיה מתוח מידי ושלא יהיה רפוי מידי, את כל אלו מבצע המנתח בצורה הבאה:

לאחר שחומר ההרדמה ישפיע על המטופל/ת יבצע הרופא המנתח חתך לאורך הקו הראשון של הקרקפת ממש מאחורי האוזן, זאת בכדי למנוע מהצלקת להיות בולטת בפני כל, לאחר שהחתך בוצע כמו שצריך יוכל המנתח למדוד כמה עור רפוי ועודף יש להסיר בכדי שקצוות העור יגיעו בדיוק לתפר החתך, בסיום הליך ההסרה של העור העודף ימתח הרופא המנתח בצורה פרופורציונאלית את עור הפנים עד למראה הרצוי ואז יתפור את קצוות העור, התפירה יכולה להתחלף במקרים רבים בסיכות, תלוי ברופא המנתח.

מהי תקופת ההחלמה לאחר ניתוח זה?

משך תקופת ההחלמה מתנה פעמים רבות בין מטופל למטופל וזאת כיוון כי כל גוף מגיב בצורה שונה למצב הטראומתי שהוא עבר, אבל באופן ממוצע משך ההחלמה המשוער לאחר ניתוח מתיחת פנים עומד על כעשרה ימים עד כדי שבועיים של מנוחה בבית.

תקופת ההחלמה עצמה תלווה בכאבים, נפיחויות ואי נוחות כללית, יש להקפיד על היגיינה מרבית, על מנוחה נכונה, להימנע מעישון ולמלא אחר כל הנחיותיו של הרופא המנתח.

תקופת אשפוז משוערת לאחר ניתוח מתיחת פנים: לילה אחד של השגחה ומעקב אחרי תגובת הגוף לטראומה שעבר.

האם תישאר צלקת לאחר ניתוח מתיחת הפנים?

לאחר ניתוח מתיחת פנים סביר מאד להניח כי סימני צלקת עדינים יישארו על פני העור אל כיוון והחתכים והתפרים יהיו ממש בקו ראשון של השיער הצלקת תהיה מוסתרת כראוי ואף אחד לא יוכל להבחין בה.

הסיכונים שבניתוח מתיחת פנים

הסיכונים ותופעות הלוואי המיוחסים לניתוח מתיחת פנים הם: סכנת זיהומים, צלקת לא פרופורציונאלית שיצאה מקו השיער הראשוני ובולטת כלפי כל, פגיעה בעצבים חשובים שגורמים לעיוות, פגיעה בעצבים הגורמים לכאבים, פגיעה בעצבים שגורמים לחוסר תחושה וכ"ו… אנחנו מזמינים אתכם להעמיק ולקרוא על הסיכונים שטמונים בניתוח מתיחת פנים בעמוד הבא!

מחיר משוער של ניתוח מתיחת פנים

למחיר הניתוח כמה משתנים כאשר מתקן האשפוז ושכר הרופא המנתח הם העיקריים, ככל שהרופא המנתח יהיה יותר מנוסה, מומחה ובעל שם בתחום הספציפי ככה מן הסתם המחיר יעלה, כמו כן רמתו של מתקן האשפוז והשירות שניתן בו גם כן ישפיעו בצורה ניכרת על מחיר הניתוח, לכן המחיר שנציג כעת הוא מחיר משוער וממוצע ולא מחיר שאפשר להתבסס עליו בצורה בטוחה.

המחיר המשוער של ניתוח מתיחת פנים נע בין : 25,000-45,000 ש"ח, ניתוח זה נחשב לאחד הניתוחים הפלסטיים היקרים ביותר שקיימים.

להצעת מחיר לניתוח מתיחת פנים השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם במהרה!