ניתוח מתיחת בטן

מטרתו של ניתוח מתיחת בטן היא חיטוב של בטן לה שרירים רפויים הגורמים לה להתבלט החוצה ולא בגלל אחוזי שומן גבוהים, כמו כן הניתוח גם מיועד עבור אנשים שעברו דיאטה משמעותית שהשאירה באזור הבטן עור רפוי ומידלדל, בעמוד זה תקבלו את כל המידע הדרוש על ניתוח זה כגון: כיצד ההליך בעצם מתבצע, מי מתאים לניתוח שכזה, מהו המחיר של הניתוח, מהם הסיכונים ותופעות הלוואי ומהי תקופת ההחלמה שלאחריו.

ניתוח מתיחת בטן אופן ההליך

לאחר שניתן חומר ההרדמה ( סוג ההרדמה ייקבע על ידי הרופא המנתח והרופא המרדים ) ממתינים כי הגוף יגיב אליו באופן מלא ולאחר שזה קורה מבצע הרופא חתך לרוחב השיפולים של הבטן וחתך סביב הטבור ( שיאפשר מתיחה של העור שסביבו ), בשלב הבא תתבצע הפרדה בין העור, השומן התת עורי והשרירים של הבטן, השרירים עצמם ימשכו על ידי הרופא למתיחה מרבית ואז יתפרו אחד לשני כך שהם יישארו מתוחים ( בזמן ההחלמה השרירים יתאחדו באזור התפירה לקצרים ומתוחים יותר ).

ממש לקראת סיום הניתוח ותפירת העור יבצע המנתח הסרה מחושבת של העור המיותר שגורם למראה מידלדל ולא אלסטי, לאחר שהסיר בדיוק את כמות העור הנדרשת יאחד המנתח את שני קצוות העור באמצעות סיכות ובשלב זה למעשה יסתיים ניתוח מתיחת הבטן כאשר המטופל/ת עוברים לחדר ההתאוששות שם הרופא המרדים והצוות הרפואי משגיחים על תהליך ההתאוששות של הגוף למשך פרק זמן קצר עד אשר הם רואים כי בטוח לשחרר למחלקת האשפוז.

הסיכונים בניתוח מתיחת בטן

ניתוח זה טומן בחובו סיכונים אפשריים למרות שהם קלושים ודי נדירים, אלו הם הסיכונים האפשריים: זיהומים, קשיי נשימה, הצטברויות נוזלים באזור המתיחה, קרישי דם, דימומים ועוד… למידע רחב יותר על כל אחד מסיכונים אלו כנסו לעמוד הבא!

תהליך ההחלמה מניתוח מתיחת בטן

תהליך ההחלמה מניתוח מתיחת בטן דורש מכם סובלנות, הכאבים יהיו חזקים והתחושה תהיה לא נעימה ולא נוחה, אך בכל זאת עליכם לדאוג אחת לפרק זמן קצר לקום מהמיטה ולבצע הליכה קלה בכדי להימנע ממצב של קרישי דם. לפרק הזמן המשוער של תהליך ההחלמה ולמידע נוסף אודות המשימות שנדרשות מכם במהלך תקופה זו היכנסו לעמוד החלמה מניתוח מתיחת בטן.

המחיר המשוער של ניתוח מתיחת בטן

כמו בכל ניתוח פלסטי אחר טיבו של הרופא המנתח, ניסיונו והתמחותו בניתוח הספציפי בנוסף לרמת חדר האשפוז בו תבחרו לעבור את הניתוח ישנו את מחיר הניתוח באופן די משמעותי, אך למרות כל זה אנו מציגים בפניכם טווח מחירים משוער של ניתוח פלסטי למתיחת בטן והוא: 17,000-37,000 ש"ח