ניתוח להצרת הנרתיק

אין זה סוד כי ישנם נושאים שחלקנו מעדיפים להימנע מלדבר עליהם עקב "אי נעימות" כלשהי. אחד מהנושאים האלה, הוא נושא הזוגיות וחיי המין במשפחה. במאמר זה נדבר על ניתוח להצרת הנרתיק ונסביר כיצד הוא יכול להשפיע לטובה על הזוגיות.

ניתוח להצרת הנרתיק וחיי המין:

בשלב מסוים בחיים, בני הזוג מחליטים להביא ילד לעולם, אולי אפילו שניים או שלושה. הנה מגיע לו הרגע המרגש, בו האישה מודיעה על כך שהיא בהריון, 9 חודשים מדהימים, לידה ו..חיי המין הופכים להיות משעממים ולאט לאט נעלמים כלל.

בגלל שמדובר על נושא מאוד רגיש, חלק מהזוגות אינם מדברים על זה באופן פתוח וממשיכים לחיות את חייהם באופן רגיל, עם חיי מין לא מוצלחים במיוחד או בכלל בלעדיהם. לעתים קרובות, הדבר גורם לזוגיות להתפרק והופך את היחסים לבעייתיים במיוחד.

אז למה כל זה קורה? בחלק מהמקרים, לאחר הלידה, הנרתיק מתרחב מאוד ולא חוזר לצורתו המקורית, מה שגורם לכך שקיום יחסי מין בין בני הזוג הופך לפחות מורגש ומרגש עבור שני הצדדים. גברים רבים ציינו כי ההרגשה מאוד שונה לאחר הלידה והגיע עד למצב בו העדיפו להימנע כלל מקיום יחסי מין עם בת הזוג שלהם.

ניתוח להצרת הנרתיק יכול לפתור בעיה זו תוך מספר דקות בלבד.

ניתוח והחלמה

כמו שציינו מקודם, ניתוח להצרת הנרתיק הינו מהיר ואינו מורגש כלל. ניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הניתוח ולקיים יחסי מין מלאים כבר לאחר מספר ימים. ייתכן ותרגישו צריבה או מעט אי נעימות במהלך הימים הראשונים לאחר הניתוח.

אז אם אתם רוצות לשמור על חיי מין בריאים ומלאים גם לאחר הלידה, התייעצו עם רופא מומחה ובדקו אפשרות לניתוח להצרת הנרתיק.