ניתוח להגדלת חזה

ניתוח להגדלת חזה הוא הליך כירורגי נפוץ המסייע לנשים לשפר את חזותם החיצונית באמצעות הבלטת הנשיות שבהן, מעבר להגדלה בזמן הניתוח הרופא יעצב את החזה מחדש למצב זקוף, בולט ויפה יותר מהמצב הנוכחי שלו.

כאן תוכלו למצוא את כל המידע על ניתוח להגדלת חזה בין אם מדובר על המחירים של הניתוח, תקופת ההחלמה שלאחריו, הסיכונים שקיימים בניתוח שכזה, הדמיה קודמת לניתוח ועוד…

שלב ראשון: האם את באמת רוצה וצריכה ניתוח להגדלת חזה? הדמייה

נשים רבות מוטרדות מאד מהמראה החיצוני שלהן ומתעסקות עם העניין לא מעט, לא פעם מגיעות לקליניקות הפלסטיות נשים שרוצות לעבור ניתוח להגדלת חזה מכיוון והן בטוחות שהחזה שלהן קטן מידי ( הכל כמובן בעיני המתבונן, כל אחד והעדפות שלו לגודל ), שהוא לא ניתוח להגדלת חזהמעוצב ולא זקוף כשבעצם החזה שלהם ביחס לפרופורציות הגוף נראה מושלם ויפה.

נשים אלו יכולות להיווכח באמצעות הדמייה ממוחשבת או ביתית ( מייד נרחיב על כך ) כיצד החזה שלהן ייראה לאחר ההגדלה, כמו כן ההדמייה תסייע גם לנשים שכן צריכות ורוצות לעבור ניתוח הגדלת חזה לבחור איזה מידה וכמה זקוף הם רוצות את החזה שלהן לאחר הניתוח.

הדמייה ממוחשבת: הדמייה ממוחשבת נמצאת כיום כמעט בכל קליניקה פלסטית שמכבדת את עצמה, באמצעות מערכת ממוחשבת זו יהיה ניתן להמחיש לך כיצד החזה שלך ייראה בכמה גדלים ועיצובים שונים וכל זאת באמצעות תמונה שתצולם במקום ותכסה מספר זוויות שונות של הגוף שלך.

הדמייה ביתית: את שלב ההדמייה את יכולה לבצע עוד לפני שבכלל תיגשי לרופא המנתח באמצעות הדמייה ביתית, הדמייה זאת איננה אפילו קרובה להמחשה של מקבילתה הממוחשבת אך היא מספיק טובה בכדי לתת לך מושג ראשוני איך תראי עם חזה גדול יותר. את המחשה זאת ניתן לבצע בקלות בצורה הבאה: השיגי חזייה בעלת מידה אותה את שואפת להשיג, קחי שתי שקיות סופר רגילות ומלאי אותם בעדשים, אורז, חומוס, או כל סוג של קטניות כאלו או אחרות שמסוגלות ליצור מראה מלא וזקוף לחזייה, מלאי את השקיות מספיק בכדי לגרום למראה זקוף לחזייה ואז לבשי אותה והכניסי את השקיות לבפנים. עכשיו עמדי מול מראה והביטי בפרופיל שלך, את מרוצה? עברי לשלב הבא וקבעי פגישת ייעוץ עם רופא מנתח.

מהלך הניתוח

לאחר מספר פגישות עם המנתח בהן יתבצעו התאמת ציפיות לגבי גודל החזה ומראהו בנוסף לבדיקות רפואיות שגרתיות לפני ניתוח ייקבע תאריך ייעד אליו תגיעי לאחר צום של מספר שעות ( אותם המנתח ייקבע עבורך בפגישת ייעוץ האחרונה שלכם לפני הניתוח ), הניתוח כמובן מתחיל בקליטתך לחדר הניתוחים עם מספר בדיקות שגרתיות של מדדים, פרטים אישיים, חתימה על מספר מסמכים, הורדה של כל התכשיטים מגופך והכנה לניתוח.

בשלב הבא תוכנסי לחדר הניתוח, הרופא המרדים ישוחח עמך מעט בעוד שאר הצוות ימשיך את ההכנות האחרונות מסביבך, לאחר שהרופא המנתח יהיה בטוח שאת מוכנה להרדמה הוא יחדיר את חומר ההרדמה לגופך ( אם זו הרדמה מלאה או מקומית יחליט הרופא המנתח על פי הנתונים שנאספו מהבדיקות הרפואיות שלך טרם הניתוח ) ודי במהרה הוא יחל להשפיע.

בשלב הבא המנתח יבצע חתך דרכו יחדיר את שתלי הסיליקון אל מתחת לשדיים, חתך זה יכול להתבצע בכמה מקומות שונים כגון: מתחת לכפל השד, בצידו ואפילו מתחת לבית השחי, את מיקומו יחליט המנתח על פי הנתונים הפיזיים שלך ועל פי העיצוב הרצוי מהשד בסוף ההליך. לאחר שהוחדרו השתלים ומוקמו בדיוק איפה שהמנתח רוצה שהם יהיו על מנת שיגרמו לעיצוב המבוקש של השדיים, יחל שלב הסגירה של החתכים ( בדרך כלל בשלב זה ישתמשו בסיכות אבל לא מן הנמנע כי תתבצע במקום תפירה ).

בסיום הניתוח תשוחררי לחדר התאוששות שם תשהי עד אשר תשובי להכרה מלאה והצוות הרפואי יראה כי מצבך יתייצב ומספיק טוב לשחרור לאשפוז בחדרך.

ההחלמה שלאחר ניתוח להגדלת חזה

תהליך ההחלמה מניתוח הגדלת חזה הוא חשוב ביותר, לשלב זה תשוחררי מבית החולים עם הוראות מאד מדויקות מהרופא שלך, עליך יהיה לשמור על הוראות אלו בצורה הכי רצינית וקפדנית כיוון כי בשלב זה כאשר הגוף עדיין קולט את השתלים ומאחה את הפצעים ואת יכולה לגרום לאין ספור נזקים בין אם אלו רפואיים כגון זיהומים וקרעים של התפרים או בין אם אלו נזקים ויזואליים למראהו של החזה.

על תקופת ההחלמה תוכלי לקרוא בהרחבה בעמוד הבא.

הסיכונים שטמונים בניתוח להגדלת חזה

ניתוחים פלסטיים טומנים בחובם סיכונים ותופעות לוואי העלולים להופיע במהלך הניתוח או בזמן ההחלמה שלאחריו, על סיכונים ותופעות לוואי אלו הכוללות בין היתר: זיהומים, תופעות לוואי הקשורות להרדמה, התקשות השד, קרעים של שתלי הסיליקון ועוד… תוכלו לקרוא בעמוד הבא.