• טיפולי שיניים

  ברוכים הבאים אל עולם טיפולי השיניים. כאן תוכלו למצור מידע מקיף בתחום שיקום הפה הכולל בתוכו מידע עשיר בנוגע למגוון הטיפולים הקשורים בשיניים. קראו כאן על טיפולי שיניים ביניהם הלבנת שיניים, גשרים בשיניים, השתלות שיניים באמצעות שתלים דנטאליים, טיפולי שיניים בלייזר, כתרים, מילואה, ציפוי, ושלל טיפולים נוספים.

  קרא עוד
 • טיפולי שיער

  ברוכים הבאים אל עולם טיפולי השיער. כאן תוכלו למצוא את כל מה שרציתם לדעת על הסרת שיער לצמיתות באמצעות מכשירים מתקדמים ומשוכללים. במדריכים תמצאו מידע מקיף על השתלות שיער, ומידע חשוב על טיפולי שיער מסוגים שונים כגון נשירת שיער, התקרחות וטיפולים שונים.

  קרא עוד
 • ניתוחי בטן

  ברוכים הבאים אל עולם ניתוחי הבטן. כאן תכלו למצוא את כל המידע אודות ניתוחים פלסטיים בבטן, באגן, ובירכיים. בין השאר, בתוך קטגוריית ניתוחי הרזייה תוכלו לקבל מידע מקיף אודות ניתוחים של שאיבות שומן מאזורים שונים וכן מתיחות בטן. בנוסף, תוכלו למצוא מידע רב אודות ההליכים, מי מתאים לבצע אותם, מהו תהליך ההחלמה ומהן תופעות הלוואי המשך לקרוא…

  קרא עוד
 • ניתוחי חזה

  ברוכים הבאים אל עולם ניתוחי החזה. כאן תכלו למצוא את כל המידע אודות ניתוחי חזה השונים. בין השאר, בתוך קטגוריית ניתוחי חזה ישנו מידע רב אודות ההליכים, מי מתאים לבצע אותם, מהו תהליך ההחלמה ומהן תופעות הלוואי והסיכונים הקיימים. תוכלו למצוא גם עוד מידע מקיף ועשיר בנושא ניתוחים פלסטיים בחזה.

  קרא עוד
 • ניתוחי פנים

  ברוכים הבאים אל עולם ניתוחי הפנים. כאן תכלו למצוא את כל המידע הדרוש לכם אודות ניתוחי פנים שונים. בין השאר, בתוך קטגוריית ניתוחי פנים ישנו מידע רב אודות ההליכים, מי מתאים לבצע אותם, מהו תהליך ההחלמה ומהן תופעות הלוואי והסיכונים הקיימים. תוכלו גם למצוא מדריכים למתעניינים בניתוח פלסטי להצמדת אוזניים.

  קרא עוד

שאיבת שומן בבטן

מיהם המועמדים המתאימים לשאיבת שומן?

המועמדים המתאימים לניתוח הינם אנשים שמשקלם תקין, עם איכות עור מוצקה וטובה, עם בליטות שומן במקומות מסוימים שאינם פועלים עם דיאטה או עם פעילות גופנית.

חשוב מאוד שהציפיות מהניתוח יהיו מציאותיות. צריך לזכור שניתוח זה אינו משנה כליל את איכות העור ואינו משיג מתיחה כלשהי, אלא להיפך, בעור שאיכותו פחותה (רפוי ולא מוצק) יכולים להיווצר עודפי עור הבאים לידי ביטוי בשקעים ובליטות (כדוגמת גלים). מטרתו של הניתוח היא לסייע בשינוי פרופורציות במבנה גנטי כמו ירכיים רחבות עם מבנה עליון צר או רגליים וזרועות צרות ומבנה שומן בבטן וגם במותניים.

האם אפשרי לבצע שאיבת שומן במקום דיאטה?

בפירוש לא. הניתוח הוא אך ורק בשביל אנשים אשר דיאטה לא מסוגלת לסייע להם להצר אזורים מסוימים בגופם.

האם כל אדם מתאים לניתוח שאיבת שומן?

ההתאמה לניתוח מוחלטת בפגישת הייעוץ בהתחלה. היא תלויה כמובן בכמות השומן בגוף אבל משתנה גם בהתאם למצב הבריאותי ופחות לגיל. יש לדעת כי סוכרת, עודף לחץ דם וגם מחלות לב, ראות וכלי דם מגדילים את הסיכונים לסיבוכים בניתוח שאיבת שומן. עליכם להתייעץ עם המנתח לגבי המשך לקיחת כל תרופה. הפסקה בעישון למשך שבועיים טרם הניתוח ועוד שבועיים אחריו, הכרחית להשגת תוצאה טובה יותר.

האם ניתן להשמין במקום השאיבה אחרי הניתוח אם ממשיכים לאכול כרגיל?

באזור בו נערכה השאיבה והוצאו התאים, לא ניתן להשמין, כי לא ייווצרו בו תאים חדשים. אבל חשוב לציין כי אם זוללים, אפשר להשמין במקומות אחרים בגוף. התוצאה של ניתוח שאיבת שומן נשמרת לשנים רבות בתנאי, שמקפידים על משקל קבוע.

מהיכן ניתן לשאוב שומן?

כמעט מכל אזור אשר התרכזו בו שומנים – בטן ומותניים, צדי האגן, ברכיים, ירכיים, ידיים, שוקיים, גב ואפילו צוואר.

מה חשוב לדעת טרם הניתוח?

על דרכי השאיבה השונות ועל התכנית של המנתח לגביכם. צריך לדעת על החלק המשמעותי שיש לכם בהקפדה על תוצאות הניתוח ועל הכוח שיש בכם להשיב את המצב לקדמותו וגם אפילו למצב יותר גרוע.

מיהם האנשים אשר מבקשים לבצע ניתוח שאיבת שומן?

נשים מבוגרות או צעירות עם עודף שומן במקומות ספציפיים אשר משנים את הפרופורציה הרגילה של הגוף, לאחרונה גובר יותר ויותר מספר הגברים שמגיעים לניתוח. הניתוח אינו מיועד לאנשים שמנים בלבד, והוא לא משמש כתחליף לדיאטה.

האם שאיבת שומן עלולה לפגוע בשרירים?

לא, כיוון שהשרירים נמצאים תחת האזור ממנו נשאבים השומנים.

האם יתכן שיקרו סיבוכים ותופעות לוואי במהלך הניתוח?

בשאיבות של עד כחמישה ליטרי שומן, הסיבוכים הינם נדירים. תיתכן מידה מסוימת של אי תחושה במקום השאוב וסביבו, אך היא זמנית בלבד ולעיתים רחוקות נשארת קבועה. לעיתים רחוקות יכולה להיווצר אי סימטריה, או שינויים אחרים בעור הבאים לידי ביטוי בהופעה של שקעים ובליטות.

מהם הסיבוכים האפשריים בניתוח?

בשאיבות שומן במידות קטנות לא ידוע כמעט על סיבוכים כלליים. בשאיבות שומן במידות בינוניות יכולים להיות זיהומים, שטפי דם, עודף נפיחות וסיבוכים מסכני חיים, כדוגמת: בעיית נשימה וגם תספחי שומן.