הגדלת חזה ללא ניתוח

בדרך כלל, כאשר מדברים על "הגדלת חזה ללא ניתוח", המחשבות שעולות בראשם של אנשים רבים הם: "פוש-אפ, צמר גפן בתוך החזייה, איפור מקצועי ופוטושופ". אך למעשה, מדובר על שיטה חדשנית להגדלה ועיצוב של החזה. במאמר זה נסביר על שיטה זו.

הגדלת חזה ללא ניתוח – האם זה אמיתי?

כן,כן, חלום של רוב הנשים התגשם וכיום ניתן להגדיל את החזה ללא ניתוח – בלי שתלי סיליקון ובלי צלקות אחרי ניתוח.

נשים רבות סובלות מחוסר בטחון לגבי החזה שלהן. חלק מהן לא מרוצות מהצורה, כאשר האחרות נורא מתביישות מהגודל והיו מעוניינות להגדיל את השדיים, אך מפחדות מניתוח. עם זאת, למרות החששות מהניתוח, חוסר הביטחון לא נעלם לשום מקום והנושא עולה בשיחות שוב ושוב, כאשר אותן הנשים מתחילות לשקול בעד ונגד – הפחד שלהן אל מול הרצון להרגיש יפה ומלאת בטחון.

למזלם, כיום אין צורך לשקול "בעד ונגד" כי ניתן לבצע הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות הזרקת שומן.

שיטה זו, מציעה להוציא שומן מה"מקומות הבעייתיים" כגון בטן וירכיים ולהזריק את השומן אל תוך השד. כך ניתן לעצב או להגדיל את השדיים ללא שום הליך כירורגי.

למי השיטה מתאימה?

היתרון העיקרי בשיטה זו, הוא כי הינה מתאימה לכל אישה אשר מעוניינת להגדיל את החזה או לעצב את צורת השדיים. מדובר על הליך בטוח לגמרי שאין לו שום סיכונים. כמו כן, גם אין זמן החלמה ומיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לחיי השגרה ולסידורים היומיומיים.

עם זאת, חשוב לזכור כי באמצעות שיטה זו לא ניתן להגדיל את החזה במספר מידות. הגודל הממוצע שניתן לצפות לו, הוא כמידה אחת יותר מהמספר הנוכחי.